Cengiz Enerji

Kurumsal Kitapçık

İçerik, Tasarım ve Baskı Hizmeti

Birikimimiz
Proje Bilgileri
Proje Tarihi: 2016, 2017, 2018
İş Ortağımız: Cengiz Holding, Cengiz Enerji
İşin Türü: Kurumsal Kitapçık
Yapılan Çalışmalar: Cengiz Holding yöneticileriyle yapılan röportajlar ve kurum arşivinde yer alan bilgilerin derlenmesi sonrası bu köklü kurum için sözlü hafızanın yanı sıra yazılı bir hafıza oluşturuldu.

Kuruma özel hazırlanan kitaplar ve kitapçıklar için derlenen, kurumsal dile uygun olarak yazılan içerikler, ihtiyaçlara uygun olarak kurgulandı. Bu kurguya ve içeriğe hizmet eden bir tasarım konsepti geliştirildi ve uygulandı.

Kitap ve kitapçık çalışmalarının revizyon-onay sürecinde yayın koordinasyon hizmeti verildi ve vakit kaybedilmeden çözümler üretilip sonuca varıldı.

Matbaa danışmanlık ve baskı-takip hizmeti verilerek çalışmalar eksiksiz olarak teslim edildi.

2015 yılında oluşturulan ve sistemli hale getirilen veriler, her yıl güncellenmekte ve farklı konseptler oluşturularak kitapçıklar/kitaplar yenilenmektedir.  

Enerji sektöründe önemli bir atılım yapan Cengiz Holding, üretimden dağıtıma entegre bir yapıyla çalışıyor. Çalışan sayısı 20 bini aşan Cengiz Holding Enerji Grubunun devam eden ve tamamlanan yatırımları toplam 4.937 MW gücünde.

%65’i termik, %35’i hidrolik olmak üzere yenilenebilir enerji ile birlikte 3.446 MW kurulu güce sahip Cengiz Holding’in yeni yatırımları ise 1.491 MW gücünde.